• logowanie
login:
hasło:
  • REKLAMA
  • wyszukaj nocleg

ulica

rodzaj noclegu

do centrum

cena max
+ wyszukiwanie zaawansowane
  • Majówka w Nałęczowie

Nie masz jeszcze planów na długi weekend majowy? Zapraszamy do Nałęczowa! Odnaleźć tu można zarówno ciszę i spokój, jak i również skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych specjalnie na Majówkę...


Na Majówkę 2011 zapraszamy wszystkich do Nałęczowa. Spacery po Parku Zdrojowym pozwolą się zrelaksować i zapomnieć o codziennych troskach i zmartwieniach. Wszechobecna zieleń ukoi nerwy i stres, a świeże powietrze podziała niezwykle uspokajająco.

 

W mieście znaleźć można również wiele wspaniałych knajp i restauracji, gdzie zmęczeni długą wędrówką będziemy mogli usiąść i zjeść coś dobrego.

 

W długi weekend majowy nie może zabraknąć imprez. W dniach 1 - 3 maja odbędzie się Festyn Majowy. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Dlaczego warto się tam wybrać? Bo podczas jej trwania zobaczymy koncerty zespołów z terenu gminy oraz zaproszonych gości.

 

2 maja, w Sali Widowiskowej Nałęczowskiego Ośrodka Kultury odbędzie się Koncert Majowy. Wstęp na imprezę jest wolny. Koncert organizowany przez Liceum Plastyczne im. J. Chełmońskiego w Nałęczowie.

 

Oprócz powyższych atrakcji, zachęcamy wszystkich do skorzystania ze ścieżek rowerowych i spacerowych po mieście oraz jego okolicach.

 

Jeśli nadal nie zarezerwowaliście sobie miejsc noclegowych, nie ma na co czekać. Kwatery znajdziecie tutaj.

 

  • Komentarze
brak komentarzy
  • Dodaj komentarz
Treść komentarza
+ Dodaj do komentarza własne zdjęcie (np. jeśli byłeś na danej imprezie)
+ Wstaw film z Youtube


 Imię   Miasto    kod Jeżeli nie widzisz tego obrazka kliknij odśwież i spróbuj ponownie